Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Гриневич хочуть підвищити престиж профосвіти, щоб вона не була “страшною казкою”

Важливо, аби діти розуміли, що прийшовши на виробництво, вони отримають пристойну зарплату.

Міністерство освіти та науки готове максимально підтримати просвітницьку комунікаційну кампанію з підвищення престижу робітничих професій і запрошує до співпраці роботодавців.

Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, - пише прес-служба МОН.

«Сьогодні ми маємо низку проблем, які не дають нашій професійній освіті розвиватися та задовольняти потреби ринку праці. Це й зношеність обладнання, у зв’язку з чим ми щороку виділяємо інвестиції для модернізації наших училищ і створення НПЦ, це й низька якість самої освіти, щоб це подолати ми оновлюємо стандарти та серйозніше залучаємо роботодавців для розвитку дуальної освіти. Однак усього цього недостатньо, нам потрібно підняти престиж професійної освіти, щоб вона перестала бути страшною казкою для кожного недисциплінованого учня в школі... Держава має серйозні ресурси для просування такої інформації, але нам потрібна допомога роботодавців, і я запрошую вас до співпраці, зокрема у цій сфері», – сказала Гриневич.

Представники підприємств легкої промисловості зауважили, що важливо, аби діти розуміли, що прийшовши на виробництво, вони отримають пристойну, особливо для регіонів зарплату – в середньому 7-7,5 тисяч гривень. Втім для підприємців суттєвою проблемою є бюрократична процедура оформлення неповнолітніх працівників на роботу.

ВідеоУряд збирається виділяти більше коштів на профтехосвіту для українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції