У грудні на залізниці спіймали більше крадіїв, ніж за весь рік

У міліції підкреслили, що така "навала"  любителів поживитися чужим майном зазвичай трапляється тільки  під час літніх відпусток.

 За останні два тижні крадіїв на залізниці затримали більше, ніж за весь рік. Про це повідомляє залізнична міліція. Правоохоронці попереджають - із настанням сезону святкових подорожей, у злочинців починається гаряча пора.

У міліції підкреслили, що така "навала"  любителів поживитися чужим майном зазвичай трапляється тільки  під час літніх відпусток.

За словами Сергія Уласевича, керівника УМВС на Придніпровській залізниці, поїзні злодії дуже хороші психологи, які моментально розпізнають людину і можуть втертися до неї у довіру.

Свою майбутню жертву, розповіли оперативники, поїзний крадій визначає з першого погляду. Добре вдягнутий, утомлений або трохи напідпитку чоловік стає кандидатом номер один. Жінки, що в подорож одягають усі свої прикраси, багато  розмовляють по мобільному і подорожують  насамоті, теж ризикують.

Злочинець, помітивши жертву, намагається якнайшвидше знайти з нею контакт за допомогою щирої бесіди. Потім крадії можуть підсипати жертві снодійне, або дочекатися, коли та вийде у туалет, а потім спритно обшукати речі.

Проте, як розповіли у залізничній міліції, є ті, хто уникає безпосереднього контакту  із "клієнтами".  Своїх жертв такі злочинці шукають, прогулюючись вагонами, та шукаючи веселі компанії , що  вечеряють з алкоголем

Гроші, ювелірні прикраси, мобільні телефони, ноутбуки, фотоапарати, шуби і шапки з натурального хутра цікавлять  грабіжників найбільше, зазначають правоохоронці.  Тому  ці речі бажано ховати якнайглибше у валізу, щоби навіть випадково  побачити їх  було неможливо. У міліції додають, що особливо остерігатися  тих, хто  наполегливо нав'язує  розмови і виливає вам душу.

Читайте також:

В Москві у Віри Брежнєвої вкрали паспорт

Михайла Задорнова обікрали "тупі" американці

Страхи великого міста: бандити, крадії та маніяки

ВідеоНоворічні грабіжники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: