У Харківській області СБУ затримала жінку, яка отримувала соцвиплати для бойовиків так званої "ДНР"

У Харківській області СБУ затримала жінку, яка отримувала соцвиплати для бойовиків так званої "ДНР"

Прес-служба СБУ

Вона за гроші отримувала кошти на території України і перевозила їх в так звану "ДНР".

У Харківській області контррозвідка СБУ заблокувала канал незаконних соцвиплат бойовикам НЗФ. Гроші бойовикам переправляла мешканка Горлівки.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Зазначається, що мешканка Горлівки за гроші оформлювала жителям тимчасово окупованих районів Донеччини документи для призначення соцвиплат. Вона отримувала їх на підконтрольній Україні території і доставляла їх на ТОТ Донецької області як через лінію розмежування, так і територію РФ. Серед замовників "послуги" були учасники незаконних збройних формувань.

"Контррозвідники затримали зловмисницю у пункті пропуску "Гоптівка" на Харківщині при спробі перетину держкордону. Під час огляду у затриманої виявлено майже 750 тисяч у гривневому еквіваленті, банківські карти, довіреності, чорнові записи та інші документальні матеріали, які підтверджують отримання українських грошей терористами так званої "ДНР".

Наразі жінці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на території Херсонської області діяла агентурна мережа ФСБ Російської Федерації під керівництвом колишньої співробітниці облдержадміністрації. Її викрила контррозвідка Служби безпеки України.