У Харківській міськраді вже вп'яте спростовують чутки про стан Кернеса: що кажуть цього разу

У Харківській міськраді вже вп'яте спростовують чутки про стан Кернеса: що кажуть цього разу

Фото: УНІАН

У міськраді говорять, що у найближчому майбутньому Геннадій Кернес повернеться до Харкова.

У Харківській міській раді вчергове спростовують чутки про стан очільника міста Геннадія Кернеса. Тут знову нагадали, що Харківський міський голова знаходиться на реабілітації, його життю і працездатності нічого не загрожує.

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, у найближчому майбутньому Геннадій Кернес повернеться до Харкова, а усю інформацію про погіршення стану його здоров'я у міськраді називають фейком.

"Це говорять наші політичні опоненти. Вони бачать рейтинги Геннадія Адольфовича, його блоку, і їх це дратує. Вони не знають, куди бігти, і пішли в усі тяжкі, але харків'яни розумні люди і дадуть правильну оцінку", - сказав Ігор Терехов.

Слід зазначити, що з моменту поширення інформації про хворобу Кернеса, він не виходив на зв'язок і не з'являвся на публіці. Також ніде не фігурувало жодне "свіже" фото Харківського міського голови. Не виключено, що такою таємничістю Кернес підігріває інтерес у виборців до своєї персони напередодні місцевих виборів.

Нагадаємо, що невістка Геннадія Кернеса Юлія Привалова повідомила, що її свекор добре почувається і одужує. Вона запевняє, що він вже відновився після коронавірусної хвороби.

Повʼязані теми:

Наступна публікація