У Харківській області до тепла підключили понад 90% об'єктів: де ще холодно

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харківській області до тепла підключили понад 90% об'єктів: де ще холодно

До кінця тижня буде підключена до тепла уся область, а станом на 3 листопада рівень підключення опалення в області перевищує 90%.

У Харківській області рівень підключення опалення вищий за 90%. В деяких населенних пунктах він складає майже 100%.

Про це повідомив директор Департаменту ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації Дмитро Мирний.

За даними Дмитра Мирного, до кінця тижня буде підключена до тепла уся область, а станом на 3 листопада рівень підключення опалення в області перевищує 90%. Так, зі 795 котелень вже підключено 743 (93,5%), опалюється 96,7% медзакладів, 96,7% дитсадків, 94,3% шкіл та 86% житлових будинків.

Він повідомив, що зараз без опалення залишається місто Первомайський. Тут не опалюються не тільки житлові будинки, але й школи та дитсадки, теплом забезпечена тільки лікарня.

"Проблема виникла через борг КП Первомайської міської ради "Теплові мережі" перед ПАТ "Харківгаз". Цей борг складав 6,1 млн грн. КП "Теплові мережі" вже сплатили 3,1 млн грн й завдяки допомозі ХОДА було відпрацьовано питання складання графіку погашення заборгованості. Ми очікуємо, що сьогодні, у другій половині дня, "Харківгаз" розпочне пуск цих котелень", - розповів Дмитро Мирний.

Крім Первомайського проблеми з опаленням є Чкаловській ОТГ. Тут без тепла залишається 1 школа (з 6) та 1 дитсадок (з 6) у селі Іванівка. Котельня поки не працює через поламку. Питання обіцяють вирішити протягом 2-х днів. 

У місті Куп’янську, за словами Дмитра Мирного, наразі не працює 6 котелень. Це пов’язано з відмовою в укладанні договорів між НАК "Нафтогаз України" та комунальними підприємствами міста на постачання природного газу.

Нагадаємо, що у місті Первомайський  Лозівського району Харківської області склалася напружена ситуація з почаком нового опалювального сезону. Місто не може його розпочати через мільйонні борги перед Харківгазом. 

Наступна публікація