У Харківській області розшукують 10 осіб, які порушили самоізоляцію: четверо контактували з хворим на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порушникам загрожує чималий штраф.

У Харківській області розшукують 10 осіб, які нещодавно повернулися з-за кордону та порушили умови 14-денної самоізоляції, четверо з них контактували із хворим на коронавірус.

Про це заявила головна державна санлікарка Харківської області Любов Махота в ефірі місцевого телеканалу.

"Є багато несвідомих громадян. Зі 211 осіб, які підлягали оформленню інформаційних згод, 10 осіб наразі перебувають у розшуку", - розповіла вона.

За словами Махоти, Національна поліція допомагає розшукати громадян, які повинні перебувати в самоізоляції.

"Є випадки, коли зазначають телефонні номери, що не існують, є випадки, коли була зазначена адреса, а квартира продана 5 років тому, де перебуває і фактично мешкає ця особа, яка повинна була перебувати на самоізоляції, ми не знаємо", - додала вона.

Зокрема, у розшуку перебувають чотири особи, які контактували з хворим на Covid-19 і вказали неправильні номери телефонів.

Порушникам загрожує від 17 до 34 тисяч гривень штрафу.

коронавірус в Україні, інфографіка 10:00 26 березня
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції