У Харківській ОДА відреагували на "привіт" від Ляшка і пояснили, чому в регіоні є залишки Covishield

У Харківській ОДА відреагували на "привіт" від Ляшка і пояснили, чому в регіоні є залишки Covishield

Фото: Луганська ОДА/Facebook

Наразі залишилося в області дещо більше двох тисяч вакцини Covishield.

У Харківській області станом на п'ятницю, 23 квітня, не використано трохи більше 2 тис. доз вакцини Covishield. В ОДА імовірною причиною називають те, що деякі посадові особи медичної сфери "приберегли" вакцини, щоб гарантувати людям другу дозу.

Про це радник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан під час брифінгу, пише "Суспільне".

Щодо анонсованої перевірки через імовірне порушення алгоритму вакцинації в регіоні, то, за його словами, в цьому мають розібратися спеціалісти. Нині, як він сказав, "передчасно робити висновки". 

"Вони (невикористані дози. - Ред.) залишаються ... тому що ті посадові особи медичної сфери, які відповідали за їхнє використання, мали своє бачення... Ті посадові особи, які притримували, затримували введення цієї партії, намагалися отримати від держави гарантовану другу партію. ​​Але ми знаємо зараз, що до України надходить AstraZeneca виробництва Південної Кореї, яка повністю взаємозамінна (з Covishield. - Ред.). Ці застереження були, так би мовити, не дуже обгрунтованими", - пояснив Галацан.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров'я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко передав "привіт" під час брифінгу трьом регіонам за невикористання вакцини Covishield і попередив їх про перевірки. Йдеться про Харківську, Одеську та Запорізьку області. 

Новини України: "AstraZeneca" розвозитимуть по пунктах вакцинації

Новини України: "AstraZeneca" розвозитимуть по пунктах вакцинації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація