У харківському кафе отруїлись понад 20 людей

Після відвідання міського кафе "Анжеліка" 22 людини потрапили до лікарні. У хворих виявили гостру кишкову інфекцію.

У Харкові 26 жовтня зафіксовано 22 випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію, пов'язані з вживанням харчових продуктів у міському кафе "Анжеліка" 22 і 23 жовтня.

Усі хворі були госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню. Зараз стан здоров'я всіх задовільний. Двоє виписані за власним бажанням 25 жовтня.

Перші екстрені повідомлення про хворих надійшли в міську СЕС 25 жовтня. За даними епідеміологічного розслідування, хворі їли страви, які готувалися в кафе 22 і 23 жовтня на день народження, весілля та хрестини дитини.

Першими - з 20:00 23 жовтня - "швидку допомогу" почали викликати хворі, що відзначали день народження 22 жовтня. Хворі з весілля і хрестин почали звертатися до лікарів з 16.00 24 жовтня. 25-26 жовтня госпіталізація тривала.

Епідеміологічне розслідування встановило, що харчові продукти виготовлялися працівниками кафе "Анжеліка", а напої та фрукти доставляли замовники банкетів. У приміщеннях кафе проведено дезінфекційні заходи.

До приватної фірми "Анжеліка" застосовано санкції на суму 12,5 тис. грн та виключення з реалізації продуктів харчування, на які не були надані посвідчення якості.

Читайте також:

На Хмельниччині 13 людей отруїлися грибами

Кількість дітей, які отруїлися в Євпаторії, досягла 67 осіб

У Москві українські будівельники отруїлися вечерею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: