Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові 15-річний хлопець упав із залізничного мосту на берег річки

Постраждалий у реанімації, за його життя борються лікарі.

У Харкові в одному зі спальних районів із залізничного мосту через річку Уди зірвався 15-річний підліток. Хлопець зараз у важкому стані в лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами очевидців, хлопець хотів зробити селфі, а тому заліз на найвищу точку, але в якийсь момент не втримався й злетів із висоти шостого поверху. Він упав на берег річки, а медиків на місце інциденту викликав чоловік, який рибалив неподалік. "Знайшли дитину в дуже тяжкому стані. Там черепно-мозкова травма. Численні пошкодження голови, звичайно. Поперековий відділ хребта та відкритий перелом гомілки", - розповів директор Центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта.

Відео15-річний хлопець зірвався із залізничного мосту в Харкові

Зараз він у лікарні, його стан тяжкий. Сталося це в одному зі спальних районів міста. Восьмикласник упав, бо намагався зробити фото з верхівки мосту, кажуть свідки. Друзі потерпілого заперечують, кажуть, той не мав пристрасті до екстремальних світлин.    

15-річний хлопець зірвався із залізничного мосту в Харкові

До лікарні невідкладної допомоги хлопця доправили близько 19:00 вечора, операція тривала кілька годин. Нині стан травмованого залишається тяжким, школяр перебуває в реанімації. Друзі постраждалого цими подіями ошелешені, бо не помічали за ним захоплень екстремальними фото. "Я з ним п’ять років спілкуюся, такого жодного разу не було. Він міг максимум прийти сюди і з кимось полазити. Тут часто лазять діти, грають у схованки всілякі – під мостом ховаються", - розповів друг постраждалого Юрій Гура.

Правоохоронці кримінального провадження поки не реєстрували, триває перевірка. "З показів свідків стало очевидно те, що у відношенні хлопчика ніяких протиправних дій скоєно не було. Перевірка триває. Оскільки немає повної картини того, що трапилось на мосту", - каже начальник Новобаварського відділу поліції Юрій Юрченко. Друзі Олексія сподіваються, що той якнайскоріше видужає, адже разом полюбляли кататись на скейтах, а без Олексія атмосфера на майданчику тепер зовсім не та.

Кореспондент ТСН Юлія Семененко

Залиште свій коментар

Вибір редакції