У Харкові активісти облаштувались на цілодобове чергування під "Сбербанком"

Поки ночують лише під центральним офісом.

Цілодобове чергування встановили під центральним офісом "Сбербанку" у Харкові тамтешні активісти, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Після штурханини напередодні активісти залишилися і заявили, що розійдуться лише коли "Сбербанк" остаточно закриють.

Близько тридцяти активістів уже добу чергують під центральним офісом. Вхід до банку перекрила поліція. Всередину нікого не пускають. Ночували активісти просто на вулиці.

Ранок після бурхливих подій напередодні почали з прибирання. Утім блоки, якими мурували вхід до банку, вирішили поки що залишити.

З довколишніх вулиць прибрали поліцейські кордони - тут вільно їздять авто та ходять люди. У поліції, не на камеру, кажуть, нібито домовились з активістами не нагнітати ситуацію. І нарікають, мовляв, роботу банків не регламентують. Просто наглядають за порядком.

ВідеоАктивісти встановили цілодобове чергування під харківським офісом "Сбєрбанку"

Підтримати блокаду "Сбербанку" до Харкова прибув нардеп Андрій Білецький - для його виступу сходи банку перетворили на імпровізовану сцену, потіснивши звідти поліцейських що перекривали вхід. Нардеп активістам повідомив, що в парламенті вже два законопроекти про заборону в Україні російських фінустанов. Лише на законодавчому рівні, переконує, можна заблокувати роботу російських банків.

Активісти вирішили провести ще одну ніч біля банку просто неба. Облаштували біля банку щось на кшталт вуличної кав'ярні - привезли м'які крісла, у наметі роздають каву та чай. Кажуть, поки що блокуватимуть лише це відділення "Сбербанку". Утім не виключають, що блокаду можуть поширити і на інші філії.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар