Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові через приватний виш за 15 років "легалізували" сотні мігрантів

Підозру поки оголосили лише завідувачці відділення у роботі з іноземними студентами.

У Харкові правоохоронці викрили схему незаконної легалізації мігрантів. Співробітниця приватного вишу за гроші оформлювала в інститут іноземців, які фактично не вчилися, але отримували посвідку на проживання в Україні. 
За даними поліції, схема діяла більше 15 років і загалом було легалізовано кілька сотень іноземців, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Фіктивне навчання давало змогу студентам з В'єтнаму, Іраку, Сирії, Китаю та Нігерії отримувати посвідки на проживання в Україні. 

"Вони приїжджали до Харківської області нібито навчатися у виші, але окрім необхідних документів, що нібито вони навчаються, більше жодних відносин у цих громадян з вишем не було. Деякі з них навіть не змогли повідомити, де саме розташований їхній виш", - розповіла Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області.

ВідеоУ Харкові приватний виш незаконно легалізував кілька сотень іноземців

Правоохоронці викрили схему незаконної легалізації мігрантів. Співробітниця приватного вишу за гроші оформлювала в інститут іноземців, які фактично не вчилися, але завдяки цьому могли отримати посвідку на проживання в Україні. Ця схема - певні в поліції - діяла більше 15 років.

У Харкові приватний виш незаконно легалізував кілька сотень іноземців

За словами Оксани Іванець, прес-офіцера Східного регіонального управління ДПСУ, було виявлено більше 400 фактів видавання таких підроблених посвідок.

Але тепер правоохоронцям потрібно підтвердити їхню несправжність. "Наразі підтверджено фіктивні документи сімох осіб, однак експертні дослідження ще тривають, принаймі, у ста випадках", - зазначила Дубовик.

Підозру поки оголосили лише завідувачці відділення у роботі з іноземними студентами. Прокуратура проситиме для неї взяття під домашній арешт, але правоохоронці не відкидають, що у неї були спільники, тому підозрюваних у справі може стати більше.

Раніше у Греції біля півострова Пелопоннес берегова охорона країни затримала 64 мігрантів та перевізників людей, які походять з України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції