Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові чоловік урятував із вогню хлопчика, який півроку тому вже пережив пожежу

Тоді у вогні загинула його 8-місячна сестричка.

У Харкові чоловік виніс із вогню дитину. Пожежа почалась у квартирі п'ятиповерхівки. Полум'я першим помітив співробітник офісу за кількасот метрів від будинку. Він кинувся рятувати людей, із дому виніс дворічного хлопчика. А згодом, з'ясувалося - це вже друга пожежа для маленького Святославчика. Півроку тому у вогні загинула його сестричка, йдеться в ТСН.19.30.

Із вікна пре чорний дим, навколо десятки свідків. Олексій, який щойно врятував дитину у швидкій.

Журналісти ТСН зустрічають з рятівником маленького Святославчика. Олексій працює в офісі поруч із будинком, де сталася пожежа. Він першим помітив вогонь, одразу викликав рятувальників і не вагаючись кинувся на допомогу.

«Бачив напевно 2-3 секунди, коли відбувалося загоряння. І бачу, що людина, яка знаходиться на балконі, не може впоратися з вогнем, я кинувся йому на допомогу», - розповідає Олексій.

Двері в під'їзд були закриті. Мешканці не знали про пожежу аж допоки Олексій не почав жбурляти у вікна каміння, щоб привернути увагу.

ВідеоПодробиці порятунку маленького хлопчика із пожежі у Харкові

Пожежа почалась у квартирі п'ятиповерхівки. Полум'я першим помітив співробітник офісу за кількасот метрів від будинку. Він кинувся рятувати людей, із дому виніс дворічного хлопчика. А згодом, з'ясувалося, що це вже друга пожежа для маленького Святославчика.

Подробиці порятунку маленького хлопчика із пожежі у Харкові

«Двері відкрилися. Я побачив чоловіка років шістдесяти з опіком правої руки і в цей час почув страшний плач дитини, я розумів, що дитина плаче десь нагорі», - пригадує рятівник.

Олексій кинувся до вогняної квартири. Підхопив дитину і виніс її на вулицю, потім намагався загасити вогонь. Аж тут прибули рятувальники. І батько врятованого хлопчика. Тезко рятівника - Олексій - робить приголомшливе зізнання. Півроку тому він утратив маленьку доньку. І саме під час пожежі.

«Дружина залишила трьох маленьких дітей вдома і пішла. Діти сірники знайшли і підпали, будинок згорів. І Полінка померла», - плаче і розповідає батько хлопчика.

Цю історію розповідали в ТСН раніше. Малі хлопці гралися сірниками і підпалили хату. Самі встигли вибігти на вулицю, а їхня восьмимісячна сестричка залишилася в охопленому вогнем будинку. Тоді за дитиною в полумя теж кинувся випадковий перехожий і витяг її,  але дівчинка померла в лікарні. Після цього батьки дітей розлучилися - Святослав залишився з батьком. Разом вони переїхали жити в дідову квартиру. Саме дід, кажуть сусіди погорільців, і підпалив квартиру, адже регулярно прикладався до чарки та багато курив.

Таку саму версію, як основну, розглядають і рятувальники. Поліція поки що чекає на висновки експертів, після цього можуть розпочати перевіряти родину, у якої вогонь уже забрав одну дитину і ледь не занапастив іншу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції