Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові чоловік випадково впав на жінку та вбив її

Винуватець трагедії підвівся і пішов далі.

У Харкові розшукують чоловіка, який упав на жінку і вбив її своєю вагою, йдеться у ТСН.16:45.

30-річна жінка йшла з роботи однією з центральних вулиць, позаду неї йшов чоловік. Перехожі бачили, як він перечепився, не втримав рівноваги та гримнувся на жінку всією своєю вагою. Після падіння - піднявся та пішов із місця неушкодженим.

"Він убив, встав і пішов, і не надав допомогу, ми ж люди! Навіть тварини один одному допомагають, а тут ось так розвернутися і піти", - обурюється родичка Тетяна Мухортова.

Потерпілій стало зле, вона знепритомніла. Як потім з'ясувалося, то був розрив аорти, жінка померла ще до приїзду "швидкої". Нині в поліції розшукують чоловіка, що придушив її. Відкрили кримінальне провадження за статтею "навмисне вбивство".

"Учасник даної події був чоловік віком 60-65 років, зріст його 160 -165 см, середньої тілобудови. Для встановлення всіх фактів нам потрібно встановити даного громадянина, допитати його і ухвалити законне правильне рішення", - каже начальник Київського райвідділку Харкова Олександр Коцар.

ВідеоУ Харкові дівчина померла після того, як на неї впав чоловік

Чоловіка, який вбив дівчину, коли впав на неї, розшукують у Харкові. Дівчина йшла з роботи однією з центральних вулиць, позаду неї йшов чоловік. Перехожі бачили, як він спіткнувся, не втримав рівновагу та гепнувся на дівчину всією своєю вагою. Після падіння піднявся та пішов з місця неушкодженим, а от дівчині стало зле, вона знепритомніла. Як потім з'ясувалося, то був розрив аорти, вона померла ще до приїзду швидкої. 

У Харкові дівчина померла після того, як на неї впав чоловік

Залиште свій коментар

Вибір редакції