Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові дівчина опинилася в комі після того, як на неї впав двометровий паркан

Стан потерпілої важкий.

Двометровий паркан ледь не розчавив 19-річну дівчину в Харкові. Утім, від отриманих травм дівчина впала в кому. Про це йдеться у випуску ТСН.19:30.

ВідеоДвометровий паркан ледь не розчавив 19-річну дівчину у Харкові

Вона йшла по вулиці повз будівельний майданчик, на якому розбирали стару господарську будівлю. Раптом шматок цегляної стіни впав з екскаватора на металеву огорожу. Та - не витримала і завалилася просто на перехожу. Дівчину з тяжкою травмою негайно шпиталізували. Її прооперували, і нині вона у комі.    

Двометровий паркан ледь не розчавив 19-річну дівчину у Харкові

Дівчина йшла по вулиці повз будівельний майданчик, на якому розбирали стару господарську будівлю. Раптом шматок цегляної стіни впав з екскаватора на металеву огорожу. Вона не витримала і завалилася на перехожу.

 Дівчину з тяжкою травмою шпиталізували. Її прооперували, але зараз вона в комі. "Стан хворої важкий, але стабільний. Вона потребує подальшого нагляду і лікування", – каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Олексій Білецькийю

Роботи на будівельному майданчику зупинили, бо там працює поліція. Правоохоронці проводять необхідні слідчі дії та експертизи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції