У Харкові до приїзду Мєдвєдєва помили вітрини, пофарбували будинки і знесли зупинку (5 фото)

Єврогазони, свіжий асфальт, помаранчеві будинки та щасливі (через відремонтовані дороги) водії, - все це спровоковано візитом Мєдвєдєва.

Підготовка Харкова до візиту Мєдвєдєва
Новый Регион
Підготовка Харкова до візиту Мєдвєдєва
Чекаючи прибуття президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, Харків приводив себе в порядок в авральному режимі.

За дивним збігом обставин до приїзду Мєдвєдєва місцеві комунальники пофарбували будинок, що стояв поряд з аеропортом, в помаранчевий колір. Раніше будівля була сірою.

Напередодні всі магазини прибрали і помили вітрини. Навіть продавщиці маленьких кіосків на дорозі з аеропорту в центр - і ті влаштували генеральне прибирання. На Сумській - по цій вулиці голова Російської Федерації мав їхати до авіазаводу на нараду – поклали тротуарну плитку, обкопали дерева, пофарбували стовпи. А навпроти авіазаводу - знесли зупинку. Простояла років 20, кажуть робітники, поржавіла, похилилась, і тільки завдяки Мєдвєдєву знесли.

На клумбах розіслали єврогазони. На дорозі від проспекту Гагаріна до повітряних воріт ремонтники повністю змінили асфальт. На самому проспекті - побілили бордюри. І навіть прикрасили афішами - про Дні Санкт-Петербурга в Харкові.

Таку масштабну підготовку городяни в останній раз бачили дев'ять років тому - теж під час зустрічі українського та російського президентів. Найяскравіше враження від тих переговорів Путіна і Кучми в Харкові - заховані на вимогу російських спецслужб в асфальт люки - стало міською легендою.

Пізніше стало відомо, що відвідування Харківського авіазаводу скасовано у зв'язку з тим, що Мєдвєдєв прибув до Харкова пізніше, ніж планувалося, через напружений графік.

Один із результатів візиту Мєдвєдєва – радість харківських водіїв. Виявляється, відремонтувати дорогу можна - всього за два дні. Вони запрошують російського президента приїжджати частіше. І доповнити маршрут ще кількома вулицями, де погані дороги.

Читайте також:

Мєдвєдєв: відносини з Києвом повертаються до стратегічних

Мєдвєдєв здійснив свій перший президентський візит до України

У Харкові Янукович та Мєдвєдєв вирішуватимуть долю Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів