Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові друзі та родичі заручниці бойовиків "ДНР" пікетували  російське консульство

Жінку більше року утримують за ґратами

"Звільніть нашу маму" - з такими лозунгами у Харкові друзі та родичі 46-річної жительки Горлівки Марини Чуйкової, яку утримують більше року бойовики «ДНР», пікетували  російське консульство, йдеться в ТСН.16.45.

Вимагали протестувальники посприяти визволенню Чуйкової. Торік у березні жінку затримали бойовики так званої «ДНР», звинуватили у шпигунстві та кинули за ґрати. І вже понад рік із нею майже немає зв'язку. Двоє її синів - волонтери, які живуть у Харкові, неодноразово зверталися до правозахисників та омбудсменів із проханням допомогти звільнити їхню матір. Утім, поки навіть у списки  на обмін бойовики Марину не внесли.

«В списку вона знаходиться, але лише з одного боку, з України. «ДНР» не підтверджує, вони підтвердили тільки 15 людей, це далеко не та кількість людей, які знаходять у них в полоні», - каже організатор Артур Чуйков.

Відео"Звільніть нашу маму": друзі та родичі полоненої українки пікетували російське консульство

Вимагали посприяти визволенню 46-річної жительки Горлівки Марини Чуйкової. Торік у березні жінку затримали бойовики так званої ДНР, звинуватили у шпигунстві та кинули за ґрати. І вже понад рік із нею  майже немає зв'язку.  

"Звільніть нашу маму": друзі та родичі полоненої українки пікетували російське консульство

Залиште свій коментар

Вибір редакції