Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові дві школярки побилися через хлопця

Інцидент стався влітку.

Дві харківські школярки побилися через хлопця. Дівчата тягали одна одну за коси, а їхні однолітки під час бійки робили ставки, хто переможе, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Бійка між дівчатами сталася ще влітку, 11 липня. Утім, влітку до поліції ніхто не звертався. Розголос відбувся тільки зараз, коли оприлюднили відео. На ньому видно, як школярки б’ються, а за кадром вболівають і дають поради їхні однолітки.

"Вони, дівчата, ще дуже молоді, дев’ятий клас, не зізнаються. Дійсно, бійка була через хлопця", - каже начальник слідчого відділу Слобідського ВП Павло Калган.

За джерелами ТСН, героїні ролику навчаються у цій школі. Проте керівництво закладу все спростовує. Директор на нараді, а завуч, подивившись відео, наголошує, що обличчя дівчат не видно. З журналістами розмовляти відмовляються.

Відео Дві школярки у Харкові почубились за парубка – справу розслідують правоохоронці

У соцмережах поширили відео, на якому дві харківські школярки б‘ються, а їхні однолітки роблять ставки: хто переможе. І хоча бійка сталася ще на початку літа, про неї правоохоронці дізналися лише нині. Докладно – дивіться далі.  

Дві школярки у Харкові почубились за парубка – справу розслідують правоохоронці

Те, що відео оприлюднили через чотири місяці після бійки, психолог Максим Жидко вважає спробою ще раз принизити учасниць бійки. "Ті, кого били, отримують у цій ситуації повторний травматизм. Їх ще раз принижують тим, що показують це", - каже фахівець.

Справу наразі розслідують як хуліганство. Але поки жодна з учасниць бійки заяву до поліції не написала. 

Кореспондентка ТСН Софія Кальницька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції