У Харкові комуністи пережили кошмар через "Геннадія, гідного сина Адольфа"

Харківські комуністи обурені діями міліції, яка виривала їм з рук транспаранти під час відкриття меморіальної дошки Йосипові Сліпому.

Харківські комуністи збираються оскаржити дії міліції, що перешкодила проведенню їхньої акції, виривала з рук транспаранти, зокрема – з написом "Геннадій, гідний син Адольфа", і "влаштувала кошмар", тягаючи і шарпаючи учасників акції.

Як відомо, у вівторок комуністи пікетували відкриття меморіальної дошки верховному архієпископові Львівському, предстоятелю Української греко-католицької церкви (у 1944-1984 р.) Йосипові Сліпому, котру установили на будинку колишньої в'язниці по вулиці Маліновського, 5.

На відкриття дошки з транспарантами і гаслами прийшли комуністи – близько сотні. Вони переконували, що про мітинг вони повідомили владу.

"Ми подали повідомлення, що ми будемо пікетувати цей захід. А вночі, о 23:45, подзвонили до нас в обком - природно, нікого там не було, тільки чергові, а могло і їх не бути - повідомили, що в 00.00 годині засідання суду, де буде вирішуватися, питання про заборону акції", - розповіла нардеп Алла Александровська.

"Це був якийсь жах! Тому що вони (міліція) нічого не сказали, у чому вони нас обвинувачують, що ми порушили? Там був мій син, що є помічником депутата Шмельової. От тягали його і тягали мене разом з ним", - поскаржилася депутат.

"Тягали Олексія Перепелицю, депутата міськради, спробували відняти транспаранти. У Лушницького, депутата міськради, спробували відняти транспарант, на якому був написано – "Геннадій, гідний син Адольфа". Розумієте? [...] Намагалися відняти транспаранти, а мене із сином кудись тягли за ріг", - розповіла Александровська.

"Синові подряпали руки. Порвали, пошматували буквально куртку. Але справа навіть не в цьому. Я хочу зрозуміти, що ми порушили і чому вони дозволили собі так з людьми поводитися?" – обурилася депутат.

У міліції заявили, що акція протесту була заборонена судом. Правоохоронці забезпечували охорону громадського порядку. Ніхто не затриманий, ніхто не постраждав, стверджує начальник Центру громадських зв'язків Лариса Волкова.

У свою чергу Алла Александровська готує скаргу на дії міліції.

Читайте також:

У Харкові зі скандалом відкрили пам'ятну дошку Йосипу Сліпому

У Харкові вінки для Януковича прив'язали ланцюгами

У Харкові знесуть пам'ятник Соборності України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: