У Харкові квартплата зросла на 65%

Вартість комунальних послуг в Харкові з 1 березня зросла приблизно на 65%.

З 1 березня в Харкові набирають чинності нові тарифи на квартплату.

Як повідомили в прес-службі Харківської міської ради, в п'ятницю виконком міськради встановив нові тарифи на послуги заутримання будинків, споруд і прибудинкових територій для будинків комунальної власності територіальної громади Харкова, які знаходяться в господарському веденні комунального підприємства "Жилкомсервіс".

Вартість послуг в цілому зросла приблизно на 65%. Новий середній розрахунковий тариф складе 1,38 грн. за кв. м (до цих пір - 0,87 грн.). Цей тариф діятиме для жителів більше п'яти тисяч будинків. Тарифи розраховані для різних типів багатоквартирних будинків і "розгін цін" складе від 0,12 грн. до 1,99 грн. за кв.м.

Новий тариф на 100% покриватиме фактичні витрати на вміст житлового фонду, в той час, як той, що діяв до цих пір покривав лише 67% витрат.

Рішенням також передбачається, що жителі перших поверхів багатоповерхових будинків, обладнаних ліфтами, не оплачують послуги з технічного обслуговування ліфтів і енергопостачання ліфтів.

КП "Жилкомсервіс" зобов'язане здійснювати нарахування сум оплати за послуги за утримання  будинків, споруд і прибудинкових територій залежно від їх фактичного надання і робити перерахунок розміру плати в разі надання послуг не в повному об'ємі.

Колишній тариф вводився в жовтні 2006 року. Всього в Харкові більше 7 тис. будинків комунальної власності.

Читайте також:

У Києві похорони подорожчали втричі

Тимошенко пообіцяла вантажоперевізникам мінімальні тарифи

Ющенко: через Тимошенко Україна втратила в січні 30 млрд. гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: