Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові лікарі відмовилися надати допомогу тяжкохворій жінці. Вона померла

У Харкові лікарі відмовилися надати допомогу тяжкохворій жінці. Вона померла

Правоохоронці вже розпочали розслідування.

У Харкові 77-річна жінка померла нібито через недбалість лікарів. Пенсіонерці, якій стало зле, додому викликали терапевта. Той, своєю чергою, відправив пацієнтку до кардіології. Але там жінці відмовили у медичній допомозі і відправили в іншу лікарню. Не дочекавшись своєчасної допомоги медиків, пенсіонерка померла. Принаймні, так стверджує донька Надії. Про інцидент дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

У жінки була миготлива аритмія і високий пульс, 145 ударів/хв. Лікар, якого викликали додому, терміново направив Надію до кардіології і домовився з колегою про прийом.  Їхали швидкою, але в приймальному відділенні міської клінічної лікарні, жінку не пропустили.

"Кажу: у мене ж з лікарем договір, він чекає. Нехай тільки спробує він вас прийняти. Пролунала така фраза", - пригадує Олена Лиманська, донька померлої.

Відео Смерть через недбалість: у Харкові лікарі відмовилися надати медичну допомогу 77-річній жінці

Принаймні так стверджує її дочка, що навіть зняла це на відео. Пенсіонерку довелося везти в іншу лікарню, але врятувати її там уже не змогли. Правоохоронці вже розпочали розслідування, а от медики поки що нічого не коментують.  

Смерть через недбалість: у Харкові лікарі відмовилися надати медичну допомогу 77-річній жінці

 Із міської клінічної лікарні, пацієнтку направили в багатопрофільну лікарню. Там кажуть, що хвора надійшла у вкрай тяжкому стані. У неї була хронічна патологія серця. Лікарі надали їй першу допомогу в плані стабілізації загального стану, але, на жаль, врятувати її не вдалося.

За словами доньки померлої, у її матері не було ні інфаркту, ні інсульту. Вона мала лише проблему з серцем, але її можна було врятувати, якби не згаяний час. 

У міській клінічній лікарні журналістів уникають. І за усіма коментарями, кажуть, йти до головного лікаря. Втім, із ним також поспілкуватися не вдалося. Головний лікар нібито на нараді, з'ясовує обставини інциденту. Пояснити, чому жінці відмовили в допомозі, у медичному закладі обіцяють завтра.

Тим часом, за справу взялась і прокуратура. Головна версія, на думку слідства, лікарська недбалість. 

"Справу кваліфікували за фактом ненадання або неналежного надання медичної допомоги працівником медичної установи. Однак слід розуміти, що це попередня кваліфікація і вона може змінитися, зокрема на більш тяжку статтю", - прокоментував Андрій Пономаренко, начальник Немишлянського відділу харківської місцевої прокуратури №3.

Кореспондентка ТСН Софія Кальницька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції