Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові лікарі змінили шурупокрути на нове обладнання завдяки допомозі бізнесменів

Благодійники придбали для військового госпіталю найсучасніші апарати.

У Харкові десантник Сергій із Дніпропетровщини перебуває у шпиталі шосту добу. Під Слов'янськом хлопець потрапив під мінометний обстріл. У нього - розтрощене стегно, поранене коліно, але завдяки новому обладнанню, хизуються медики, операція тривала лише п'ятнадцять хвилин. А вже у середу пацієнт уперше з часу поранення спробує стати на ноги, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики показали лише десяту частину апарата виробництва США, бо до стерильної операційної не пускають. Лікарі показали мініатюрну пилка для операцій на кістках. До цього, кажуть медики, послуговувалися навіть будівельними інструментами, як то шурупокрут.

Окрім інструментів для операцій на кістках, бізнесмени закупили для військового шпиталю ще з десяток найсучасніших апаратів, завдяки яким операції успішніші, а реабілітація минає швидше. Із придбанням, кажуть комерсанти, квапились як ніколи.

Попри те, що хірурги встигатимуть робити за день більше операцій, список потреб військового шпиталю ще довгий. Насамперед, це нові дихальні апарати, які можуть урятувати чиєсь життя.

 

Нагадаємо, що в Івано-Франківську ресторани віддаватимуть частину грошей армії

Кореспондент ТСН Аліна Цибова.

ВідеоУ Харкові волонтери скуповують медобладнання для лікування військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції