У Харкові на "Дні гніву" вимагають гречки і відставки Януковича

Харківські мітингувальники вимагають відставки Януковича-Азарова, а також повернути гречку в магазини. На акцію зібралася майже тисяча людей.

У Харкові біля будівлі облдержадміністрації проходить всеукраїнська акція "День гніву".

На площі зібралися близько тисячі людей різного віку - від студентів до пенсіонерів. У руках люди тримають плакати "Банду Овоща к ответу", "Гречку - на прилавки, Азарова – в отставку", "Власть – на диету, Яныка – к ответу", "Долой оккупационную власть" та інші.

Протестуючі тримають у руках прапори України і символіку деяких партій і громадських організацій.

Акція ініційована всеукраїнським рухом "Вперед", яке підтримують близько 300 громадських організацій.

На площі збирають підписи на підтримку цього руху, а також за надання харківському Лісопарку статусу національного заповідника.

Водночас у Києві на День гніву зібралося півтисячі мітингувальників. У той же час, представників правоохоронних органів набагато більше, ніж самих протестуючих.

Мітингувальники вимагають відставки президента Віктора Януковича і Верховної ради, а також скасування Податкового кодексу України.

Серед їхніх вимог також і запровадження дієвого механізму відкликання чиновника будь-якого рівня через невиконання даних ними обіцянок і взятих зобов'язань.

У планах протестуючих - розбити в Маріїнському парку табір, але їм цього поки що не дозволяють зробити працівники правоохоронних органів.

МВС вже встигло оголосити День гніву поза законом. У міліції стверджують, що акції протесту, що відбуваються під стінами Верховної ради у Маріїнському парку несанкціоновані.

Читайте також:

МВС оголосило День гніву поза законом

День гніву у Києві: півтисячі мітингувальників оточили Раду

На акцію "День гніву" міліція не пускає людей з наметами

В Україні розпочався День гніву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: