У Харкові на пошиття масок видали марлю, яка розсипається в руках

Отримана марля була вироблена в 1968 році. Марлю оцінили в 80 копійок за погонний метр. Кошти за отриману марлю потрібно буде виплатити з облбюджету.

Марля, яку видали Харківській області на пошиття масок, виявилася простроченою. Про це 6 листопада заявила заступник голови Харківської облради Вікторія Казакова.

"Отримана з держрезерву марля розсипається, коли з неї шиють пов'язки", - повідомила Казакова.

За її словами, виявилося, що отримана марля була вироблена в 1968 році. Марлю оцінили в 80 копійок за погонний метр. Кошти за отриману марлю потрібно буде виплатити з облбюджету.

"Продукт майже не придатний до використання і повинен хоча б коштувати не так дорого. Крім марлі, в область з держрезерву нічого не надійшло, що свідчить про непідготовленість центральної влади. Ряд аптек самостійно беруть кредити і закуповують ліки за передоплатою", - зазначила Казакова.

Голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков заявив раніше, що області з держрезерву виділено 200 тисяч погонних метрів марлі. За даними Харківської міськради, 100 тисяч погонних метрів марлі отримав місто.

Нагадаємо, у Запоріжжі до пошиття захисних медичних масок, попит на які різко зріс у зв'язку з епідемією грипу, підключили пацієнтів обласної психіатричної лікарні.

Читайте також:

У Запоріжжі марлеві пов'язки шиють психічно хворі

Фармацевти Харкова пообіцяли ліки від "свинячого грипу"

НУ-НС вимагає надягти марлеві маски на всіх депутатів Ради

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: