Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові на вокзалі поліцейські з реготом і матюками побили безхатченка

Запис негідної поведінки копів потрапив до соціальних мереж.

В Інтернеті наробило галасу відео, на якому чоловік у формі поліцейського спершу ногами, а потім кулаками щосили гамселить затриманого безхатченка. Керівництво правоохоронних органів з’ясувало, що інцидент стався на вокзалі в Харкові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Камера випадкового свідка зафільмувала, як поліцейські знущаються з чоловіка: спочатку дають йому копняка, а потім б'ють просто в обличчя. Удари наносив один чоловік у формі, інші двоє сміялися та підбурювали колегу. Потерпілий тим часом смиренно виконує наказ: стояти та терпіти. Відео миттю облетіло соцмережі і зібрало тисячі обурених коментарів. Дописувачі швидко впізнали місце знущань – Південний вокзал Харкова.

ВідеоСкандал у Харкові: поліцейським, які знущалися над безхатченком, загрожує звільнення

У мережі з'явилося відео, на якому поліцейський спочатку відвішує копняка чоловікові, а потім взагалі б'є його у обличчя. При цьому двоє інших правоохоронців просто спостерігають за знущанням і до того ж підбурюють свого колегу. Потерпілий же просто стоїть та слухняно виконує накази копів. У поліції пояснили - сталось все у відділку на залізничному вокзалі. Потерпілий - місцевий безхатченко, особу якого і досі не встановили. 

Скандал у Харкові: поліцейським, які знущалися над безхатченком, загрожує звільнення

У тамтешньому відділку поліції спілкуватися з журналістами категорично відмовляються. А в прес-службі поліції кажуть, що героїв відео вже знайшли – ними виявилися два сержанти та капрал, колишні міліціонери, які пройшли переатестацію. Тепер їм загрожує звільнення. "Відкрите службове розслідування, у них відібрані жетони, поліцейські посвідчення, зброя. Матеріали службового розслідування будуть передані до прокуратури для прийняття законних процесуальних рішень", - пояснила прес-секретар ГУНП в Харківській області Олена Баранник.

Постраждалого чоловіка шукають і досі. У поліції кажуть, що це був місцевий безхатченко. Жодних заяв від нього до правоохоронців не надходило. Натомість на вокзалі, кажуть тамтешні завсідники, його бачать часто. Того дня він з кимось побився на парковці. "Ударив скутер, побив, чоловік зі скутером поїхав", - кажуть очевидці. Місцеві робітники кажуть, що безхатченків справді багато, вони пиячать і їх часто ганяє поліція. Не на камеру підтверджують, що інколи поліція застосовує силу, але на це ніхто з скривджених не скаржиться – мовляв, звикли. А цього разу резонанс вийшов лише тому, що знущання потрапили на відео. 

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції