У Харкові несподівано призначили підготовче засідання у справі Зайцевої

Дата публікації
Перегляди
17к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У Харкові несподівано призначили підготовче засідання у справі Зайцевої

Фото: УНІАН

Адвокатів та потерпілих повідомили напередодні призначеного розгляду.

У вівторок, 6 лютого, о 14:00 у Київському районному суді Харкова відбудеться підготовче засідання у справі Олени Зайцевої, яка була учасницею смертельної ДТП. Про це ТСН стало відомо від адвокатів потерпілих та другого учасника аварії.

Для правників таке рішення стало несподіванкою. Першим про нього дізнався адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця, отримавши повідомлення з суду. Він стверджує, що для підготовки до засідання залишилось замало часу, а обсяг необхідних матеріалів – великий. Обвинувальний акт було передано до суду у п'ятницю, 2 лютого.

Адвокат родини сестер Берченко каже, що ще станом на сьогоднішній ранок інформації про ймовірне призначення засідання не було.

"Ще вранці я дзвонила до суду, і мені відповіли, що дата і час розгляду засідання не призначена. Про дату підготовчого засідання мені стало відомо з власних джерел", - повідомила ТСН адвокат Катерина Калюжна.

Матір загиблого у ДТП Олександра Євтєєва Світлана також отримала повідомлення про виклик до суду на вівторок. Її викликають на засідання як постраждалу. Про засідання її поінформували через смс-повідомлення. На сайті Київського райсуду Харкова інформації про це засідання станом на 15 годину немає.

Катерина Калюжна повідомила, що захист проситиме перенесення розгляду справи, допоки постраждалу в аварії Оксану Євтєєву не випишуть з лікарні, аби вона могла бути присутньою в суді. Зараз Оксана проходить реабілітацію, після операції на нозі вчиться ходити наново.

Попри малий час на підготовку, адвокати будуть присутніми у суді, Світлана Вініченко заявила, що прийде на засідання. Підозрювані Олена Зайцева та Геннадій Дронов також повинні бути на підготовчому засіданні.

Як відомо, автоматизована система документообігу розподілила справу до компетенції судді Віктора Попраса, який днями зачитував вирок антимайданівцю "Топазу".  Раніше повідомлялося, що поліція завершила досудове розслідування у справі жовтневої ДТП у Харкові, внаслідок якої загинули шестеро осіб. Адвокати обох водіїв підписали документи, що засвідчують їх ознайомлення з матеріалами провадження. Справу мали передати до суду до 10 лютого. Підозрювані Олена Зайцева та Геннадій Дронов на час слідства перебувають під вартою

Адвокат Олени Зайцевої знайшла пом'якшувальні обставини для поблажливішого вироку суду

Адвокат Олени Зайцевої знайшла пом'якшувальні обставини для поблажливішого вироку суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація