У Харкові невідомі прорвалися до парку: розпочато підготовку до вирубки

Невідомі з бейджами "Муніципальна охорона" витіснили учасників акції з захисту парку від вирубки, що дозволило ввести в парк землерийну техніку.

Вранці 28 травня невідомі в цивільному одязі з бейджами "Муніципальна охорона" прорвали кордон учасників акції з захисту дерев від вирубування в Центральному парку імені Горького в Харкові, і до парку увійшла важка землерийна техніка. У ході прориву кордону міліціонери затримали кілька людей.

За словами очевидців, невідомі витіснили учасників акції із залізничного переїзду через дитячу залізницю "Мала Південна", що дозволило ввести в парк землерийну техніку.

Як повідомляє екологічна група "Печеніги", станом на 8:30 ранку "на місці незаконної рубки багато співробітників так званої муніципальної охорони". "За повідомленнями з місця подій, вони поводяться агресивно: в одного з присутніх городян забрали камеру", - говориться в повідомленні.

"Техніка зламала шлагбаум на переїзді дитячої залізниці і, як повідомляють, під дорогою екскаватор частково зрив насип", - додається у ньому.

Робітники за допомогою техніки почали корчування пнів і розчищення зони вирубування. На переїзді присутня велика кількість співробітників міліції, які на даний момент не перешкоджають діям якої-небудь сторони.

За відомостями очевидців, в ході прориву кордону міліціонери затримали кілька людей (за деякими даними, до десяти), які були доставлені в Дзержинський райвідділ міліції Харкова.

Співробітник Харківської правозахисної групи Інна Захарова повідомила, що нині вона і адвокат групи Аркадій Бущенко виїхали в райвідділ для з'ясування обставин затримання і надання правової допомоги затриманим.

Як відомо, протести громадян проти вирубки парку в Харкові почалися після того, як 19 травня міськвиконком дав дозвіл на знесення 500 дерев у парку для прокладання через нього дороги, яка могла б вирішити транспортну проблему.

Читайте також:

У Харкові екскаватор скалічив двох мітингувальників проти вирубки парку

Кернес про вирубку дерев: ніякі лузери не завадять нам побудувати дорогу

У Харкові стався конфлікт через вирубку парку

На учасників акції проти вирубки дерев в Харкові напали 30 невідомих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: