Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові обігрівають дитбудинок і медзаклади теплогарматами. Жителі 129 поверхівок сидять у холоді

Раніше у місті трапилася аварія на лінії теплопостачання.

Наразі медичні заклади та дитячий будинок у Харкові, які раніше залишилися через аварію без тепла, обігріваються за рахунок повітряних теплових гармат.

Про це повідомив у Facebook віце-прем'єр, глава Мінрегіонбуду та ЖКГ Геннадій Зубко.

"Два дні в умовах зниженого температурного режиму тривають складні ремонтні роботи з відновлення основної лінії теплопостачання. Через те, що регламенті роботи не проводились на магістралі з 1973 року, постійно виникають ускладнення, які вимагають додаткових технічних рішень", - пояснив він.

#Харків Для організації та координації по ліквідації наслідків аварії на системах теплопостачання, що сталась в районі ...

Posted by Геннадій Зубко on Sunday, February 25, 2018

Міністр зауважив, що медичні заклади та дитячий будинок обігріваються за рахунок повітряних теплових гармат. Також був розгорнутий мобільний пункт обігріву на території медичного комплексу.

"Для обігріву мешканців мікрорайону прийняте рішення розгорнути пункти обігріву у спортивних залах шкіл. Проводиться поквартирний обхід, температура в квартирах близько 15 – 18 градусів тепла", - розповів Зубко.

Він зазначив, що без теплопостачання залишається 129 багатоповерхових житлових будинків, 5 лікувальних закладів, 3 школи, 7 дитячих садків та 1 дитячий будинок.

На місці події наразі працюють аварійні служби.

Раніше повідомлялося, що від 28 лютого без газопостачання можуть опинитися котельні міста Теплодар. Зазначається, що споживачі мають борг за опалення у розмірі 4,3 млн гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції