У Харкові п'ятеро псевдоколекторів годинами катували боржників

Дата публікації
Перегляди
2335
У Харкові п'ятеро псевдоколекторів годинами катували боржників

45-річного чоловіка закатували до смерти

Один потерпілий помер від тортур.

У Харкові судять псевдоколекторів, яких підозрюють у жорстоких катуваннях, за допомогою яких вони "вибивали" зі своїх жертв гроші, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Одного з потерпілих - 45-річного чоловіка - закатували до смерті. На лаві підсудних п'ятеро підозрюваних, але в СІЗО лише двоє з них.

Кадри кількагодинних тортур слідчі знайшли в телефоні одного з підозрюваних. Жінку-підприємця лупцюють молотком по п'ятках, вимагаючи сплатити псевдоборг. Жертва вижила і нині перебуває під державною охороною.

45-річного юриста жорстоко забили до смерті члени цієї ж банди, розповідає його мати Ганна Покроєва.

"Ребра увійшли в печінку. Триста грамів крові було в порожнині, дивитися було страшно, мене не підпускали до гробу", - каже жінка.

Суд у Харкові розглядає справу колекторів, яких підозрюють у катуваннях

Суд у Харкові розглядає справу колекторів, яких підозрюють у катуваннях

Місцевих підприємців банда тероризувала чотири роки. Затримали її завдяки останній жертві - чоловік вивів на членів банди правоохоронців. П'ятьох підозрюваних затримали. Двох на час слідства відпустили під домашній арешт, ще трьох арештували. Але нині у СІЗО лише двоє наймолодших.  Жоден провини не визнає та з журналістами не спілкується.  

Ігоря Близнюка,  якого прокуратура вважає ватажком угруповання псевдоколекторів, через кілька місяців після затримання суд випустив з СІЗО під домашній арешт - мовляв, у нього проблеми зі здоров'ям. Чоловік стверджує, що нікого не катував та не вбивав. В суді 60-річний чоловік розповідає  - він творча людина та відомий продюсер.

"Я проводив фестиваль "Київ травневий", фестиваль театрального мистецтва, збірка моїх віршів повинна була вийти, але чомусь не вийшла", - каже підозрюваний.

На відео, що було знято у 2013 році, Ігор Близнюк дає майстер-клас з бойових мистецтв бійцям клубу "Оплот" - це харківські тітушки, які спочатку били людей на Майдані, а потім створили бойовий підрозділ сепаратистів на Донбасі. Адвокат Близнюка будь-який зв'язок клієнта з "Оплотом" заперечує: мовляв, він просто стежить за своїм здоров'ям.

Двох підозрюваних після наради суд вирішує залишити в СІЗО. Але ще трьох - під домашнім арештом. Наступне засідання у справі псевдоколекторів відбудеться за місяць.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська 

Наступна публікація