У Харкові пацієнтів з коронавірусом буде приймати Обласний госпіталь ветеранів війни

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
3053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові пацієнтів з коронавірусом буде приймати Обласний госпіталь ветеранів війни

Фото: Українська правда

У місті до прийому коронавірусних хворих готують три медзаклади.

У Харкові ще один медзаклад готують до прийому хворих з COVID-19. Прийом пацієнтів з коронавірусом розпочне Обласний госпіталь для ветеранів війни.

Про це повідомляють у Харківській ОДА.

Зараз у закладі розпочинають проєктні роботи для підведення кисню.

Станом на 10 ранку 3 листопада на стаціонарному лікуванні в області перебували 2114 хворих на COVID-19 (з них 1020 – у місті Харкові та 1094 – у районах). Є велика потреба у ліжках, тож для прийому коронавірусних хворих готують додаткові лікарні, зокрема, 2 медзаклади "Укрзалізниці", які вже 3 листопада мають підписати договори з НСЗУ. Там готові 6 команд лікарів, але для 4-х ще не вистачає терапевтів.

Також 29 жовтня до переліку закладів, які прийматимуть хворих на COVID-19, включили Обласний госпіталь ветеранів війни.

Усі ці заклади потрібно забезпечити киснем.

"Ця робота є не такою швидкою, як нам хотілося б, адже ми працюємо з киснем, який є вибухонебезпечним. Сьогодні кожний головний лікар розуміє, що потрібно правильно виконувати ці роботи, щоб не наражати на небезпеку пацієнтів. Тому наразі дещо затримується відкриття визначених додаткових закладів – лікарень "Укрзалізниці", відділення в обласній лікарні", - пояснив заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух.

Він також повідомив, що обласна адміністрація зробила заявку на виділення з державного бюджету додаткових коштів на проведення робіт із забезпечення закладів киснем і очікують, що уряд розгляне відповідну постанову.

Потребу у додаткових коштах Тарас Пастух пояснив тим, що з початку епідемії в області була значно збільшена кількість ліжок для хворих на коронавірусну хворобу.

"З початку епідемії в області було виділено близько 1800 ліжок. На сьогодні вони на 90% забезпеченні точками підведення кисню – або централізованими, або кисневими концентраторами. Проте за цей час кількість ліжок в області збільшилася ще на 1800, і зараз складає близько 3600", - пояснив Тарас Пастух.

Нагадаємо, що у Харківській області Міністерство охорони здоров'я вимагає передати 50% наявних у лікарнях ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус. Зараз в Харківській області для цього відведено 2800 ліжко-місць.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація