У Харкові переховується лідер узбеків Киргизії

Киргизія попросила Україну видати лідера киргизьких узбеків Кадиржана Батирова, звинуваченого в закликах до міжнаціональної ворожнечі. Він може переховуватися у Харкові.

Генеральна прокуратура Киргизії вважає, що у Києві переховується лідер узбецької громади міста Джалал-Абад Кадиржан Батиров, звинувачений в організації масових безладів і закликах до міжнаціональної ворожнечі.

Бішкек просить владу України видати Батирова, що залишив територію Киргизії.

Раніше з'явилося повідомлення про те, що Батиров знаходиться в Україні. Ця інформація була підтверджена йпо лінії Інтерполу.

Батиров нещодавно дав велике інтерв'ю українському тижневику "2000". За даними ЗМІ, Кадиржана Батиров, ймовірно, знаходиться в Харкові.

Незабаром після кривавих сутичок на півдні Киргизії тимчасовий уряд звинуватив оточення поваленого президента Курманбека Бакієва та лідерів національно-культурних центрів в організації заворушень.

Обвинувачені сторони повністю заперечують свою причетність.

Раніше Киргизія звернулася до шести держав, у тому числі й України, з проханням розшукати та затримати екс-президента країни Курманбека Бакієва, а також його родичів і людей з близького оточення.

Читайте також:

Киргизія попросила шість держав затримати Бакієва

Киргизія відібрала імунітет у першого президента і вимагає його видачі

У Киргизії заарештували колишнього прем'єра

У Киргизії затримали брата екс-президента Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: