Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові перехожий врятував дитину та дідуся з пожежі

Вогонь зайнявся на балконі квартири.

Випадковий перехожий врятував з вогню дитину та дідуся у Харкові. Пожежа спалахнула вчора ввечері на балконі п'ятиповерхівки у спальному районі міста, йдеться у ТСН.12:00.

Вогонь за лічені секунди перекинувся  на квартиру та горішній поверх. Загоряння помітив перехожий, який викликав рятувальників, а сам кинувся у будинок. Йому вдалося потрапити до охопленої полум'ям квартири та на руках винести звідти маленького хлопчика, а потім ще й вивести літнього чоловіка.

Пожежникам, які прибули на місце, залишилось лише загасити вогонь. Єдине, що нині відомо про рятівника, - його звати Олексій і він працює у компанії, розташованій неподалік будинку, який палав. 

ВідеоУ Харкові випадковий перехожий врятував з пожежі маленького хлопчика та дідуся

Пожежа спалахнула вчора ввечері на балконі п'ятиповерхівки у спальному районі міста. Вогонь за лічені секунди перекинувся на квартиру та горішній поверх. Загоряння помітив перехожий, який викликав рятувальників, а сам кинувся у будинок. Йому вдалося потрапити до палаючої квартири та на руках винести звідти маленького хлопчика, а потім ще й вивести літнього чоловіка.

У Харкові випадковий перехожий врятував з пожежі маленького хлопчика та дідуся

Залиште свій коментар

Вибір редакції