У Харкові перейменували три райони, а Жовтневий і Фрунзенський залишили

Жителям міста запропонували вкладати новий зміст у старі назви цих районів.

Відповідно до закону про декомунізацію, в Харкові додатково до попередніх перейменували 48 вулиць і п'ять адміністративних районів міста. Відповідне розпорядження підписав мер Геннадій Кернес, повідомляє прес-служба міської ради.

Відтепер Дзержинський район міста став Шевченківським – на честь поета Тараса Григоровича Шевченка. Ленінський район називатиметься Холодногірським, бо велика його частина розміщується на Холодній горі. А Орджонікідзевський вирішено перейменувати на Індустріальний, бо на його території розташовано багато заводів.

Водночас Жовтневий район зберіг свою назву, але тепер, як повідомляють у мерії, називатиметься на честь кількох знаменних дат, які відзначаються в Україні в жовтні. Схоже рішення стосується Фрунзенського району. Його назва залишилася старою, але тепер він називатиметься на честь Тимура Фрунзе – льотчика-винищувача, героя Радянського Союзу, уродженця Харкова, який загинув у 1942 році.

Нагадаємо, що 20 листопада 2015 року на сесії Харківської міської ради були перейменовані 173 вулиці, чотири парки та сквери, а також станція метро відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їхньої символіки".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: