У Харкові "прикрили" мережу замаскованих гральних закладів і підпільний алкоцех

Поліція провела обшуки і здійснила низку вилучень.

У Харкові правоохоронці припинили діяльність незаконних гральних закладів з азартними іграми. Також у місті та області розкрили пункти виготовлення несанкціонованих алкогольних напоїв.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. 

"Підпільні гральні заклади знаходилися у м. Харкові та функціонували під виглядом інтернет-клубів. У рамках кримінального провадження поліцейські задокументували проведення у зазначених закладах азартних ігор", - йдеться у повідомленні.

Провівши санкціоновані обшуки, поліцейські вилучили 191 тисячу гривень та сотню одиниць комп'ютерної техніки. 

Водночас співробітники управління захисту економіки провели обшуки у місцях виготовлення, зберігання та реалізації незакооного алкоголю. 

"Правоохоронці вилучили 1,3 тисячі літрів фальсифікату та обладнання для його виготовлення. Також було затримано організаторів незаконного виробництва фальсифікованого алкоголю. Трьом фігурантам справи суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави", - зазначається у звіті поліції.

Нагадаємо, у Харкові правоохоронці затримали колишнього співробітника міліції з партією наркотиків вартістю близько 32 мільйонів гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції