У Харкові протестують будівельники (відео)

У Харкові найбільші будівельні компанії проводять масштабну акцію протесту.

Вранці в середу на площу Свободи вийшли близько 2 тис. будівників. Вони тримають в руках державні прапори України і прапори своїх компаній, а також плакати з гаслами "Держнагляду - так, здирству - ні!", "Захистимо честь професії!", "Немає беззаконню в ДАБК (Державний архітектурно-будівельний контроль)!", "не заважайте працювати!".

Площа перед обласною держадміністрацією заставлена будівельною технікою і вантажними машинами. Всього до акції привернуто близько 50 одиниць будівельної техніки, водії якої періодично гудуть клаксонами.

Будівники вимагають негайного усунення з посади керівництва обласної інспекції ДАБК і керівництва місцевого філіалу держпідприємства "Укрдержбудекспертиза", які, на їхню думку, руйнують місцевий будівельний ринок. Вони також вимагають створити незалежну комісію, яка б вивчила діяльність цих установ.

Пікет організований 15 найбільшими будівельними компаніями Харківської області, на частку яких доводиться близько 70% ринку нерухомості регіону.

Забудовники звинувачують керівництво ДАБК у проведенні незаконних перевірок, необґрунтованих відмовах приймати в експлуатацію готові об'єкти нерухомості і у відмовах видавати і продовжувати дозволи на будівництво.

"Укрдержбудекспертиза", на їхню думку, користується своїм монопольним положенням на ринку і висуває у багато разів завищені ціни на свої послуги.

ВідеоУ Харкові протестують будівельники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: