У Харкові регіонали розгорнули найбільший прапор в Україні

21 серпня на площі Свободи у Харкові розгорнули найбільший прапор в Україні.

21 серпня на площі Свободи в Харкові активісти-регіонали розгорнули найбільший національний прапор України.

В акції взяли участь близько 200 активістів-регіоналів. Розгортання прапора проходило під виступ учасників проекту "Майданс". Розміри полотнища, розгорнутого на пл. Свободи, рекордні для України: 70х50 м, тобто площа прапора становить 3500 кв.м, його висота приблизно дорівнює висоті 24-поверхового будинку, повідомили в прес-службі Харківської міськради.

На акції був присутній Харківський міський голова, голова Харківської міської організації Партії регіонів Геннадій Кернес.

"Знаменно, що цей прапор розгортають молоді люди - ровесники України. Я впевнений у тих починаннях, які сьогодні втілюються в життя в нашій країні, - у тому, що сьогодні робиться для людей, для майбутнього. Дай Бог, щоб наша держава пишалася і нами, тими, хто працює сьогодні на цей результат", - зазначив Кернес.

Раніше в українських ЗМІ зустрічалася інформація з різних міст про те, що найбільший прапор розгорнуть саме в їхньому місті. Так, на рекорд України претендував Дніпропетровськ, який анонсував розгортання прапора площею 1350 кв.м (35х40 м). У Чернігові в День Незалежності планують розгорнути прапор заввишки з 15-ти поверховий будинок (35х45 м).Таким чином, харківський прапор за площею перевищує прапори інших претендентів на рекорд майже вдвічі.

Нагадаємо, у суботу, 20 серпня, під час розгортання гігантських державних прапорів на площі Свободи в центрі Харкова стався конфлікт між прихильниками Партії регіонів і націонал-патріотичних сил.

Представники УНП винесли прапор розміром 45 на 30 метрів на початок площі Свободи, який потім регіонали двічі продірявили.

Жовто-синє полотнище від УНП вважається найбільшим у світі прапором України. Його пошила вдова шахтаря, пенсіонерка з Донецька.

Читайте також:

Регіонали продірявили найбільший у світі прапор України

Найбільший в світі синьо-жовтий прапор розгорнули в Україні

В Івано-Франківську розгорнули найбільший в світі синьо-жовтий прапор

На Харківщині невідомі наклали купу фекалій на прапор Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: