У Харкові СБУ та ГПУ обшукують будівлю Держгеокадастру та помешкання чиновників

Обшуки проводяться через махінації з земельними ділянками аграрного коледжу.

На Харківщині співробітники Генпрокуратури і СБУ проводять обшуки у приміщеннях управління Держгеокадастру, РДА та помешканнях низки чиновників.

Про це повідомили в управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ, спільно з Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, за ухвалами суду проводяться обшуки у приміщеннях Головного управління Держгеокадастру в Харківській області, його територіального підрозділу, однієї із РДА цієї області, а також за місцем проживання службових осіб цих державних установ та інших осіб, причетних до вчинення протиправних дій", - йдеться у повідомленні.

Як уточнили в ГПУ, обшуки у приміщеннях проводяться у справі про земельні махінації.

Зокрема, за даними відомства, близько 5 тисяч гектарів земельних ділянок, що перебували у постійному користуванні державного Липковатівського аграрного коледжу, були незаконно виключені із земель освіти і безпідставно включені до земель запасу, а в подальшому передані іншим особам у власність та користування.

Нагадаємо, раніше, в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. Генпрокурор Луценко зазначив, що після того, як ГПУ після революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому.

Своєю чергою, мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста, спровокована виграшом на виборах в Коцюбинському. 

Залиште свій коментар