У Харкові СБУ вилучила величезну партію контрабандної зброї

Дата публікації
Перегляди
1615
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Під час обшуку квартири злочинців правоохоронці вилучили 300 пістолетів.

У середу, 12 липня, на Харківщині СБУ викрала величезну групу зловмисників, які були організаторами збройної контрабанди.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як зазначено в джерелі, до злочинного угрупування входили громадяни України, країн Європи, а також особи із подвійним громадянством.

Контрабандисти ввозили на територію країни пістолети відомих іноземних виробників, маскуючи їх під пістолети для відстрілу патронів Флобер калібру 4 мм, які не заборонені для перевезення.

Уже в Україні зловмисники торгували зброєю через Мережу.

Правоохоронці затримали двох організаторів банди під час спроби незаконного ввезення 43-х пістолетів марок "Glock", "Beretta", "Colt", "Browning", "CZ", "Astra", "Bersa".

Крім того, під час обшуку їхньої квартири правоохоронці знайшли ще 300 таких пістолетів, автоматів та кулеметів іноземного та вітчизняного виробництва, комплектуючі до вогнепальної зброї, знаряддя для її переробки, а також банківські картки.

Наразі триває слідство.

Нагадаємо, раніше правоохоронці на кордоні України та Польщі вилучили велику партію контрабандного бурштину. На митному посту водій задекларував перевезення 21,3 тис. кг паливних гранул. Відправником був приватний підприємець із Рівненської області, а одержувачем – підприємство в Чехії.

Наступна публікація