Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові шпиталізували шістьох громадян Китаю через підозру на коронавірус

Один зі шпиталізованих повернувся з Уханя.

Через підозру на коронавірус у Харкові шпиталізували шістьох громадян Китаю, йдеться у ТСН.16:45.

Відомо, що один із них повернувся до України з Уханя, а інші контактували з хворими на коронавірус. П’ятеро з них - студенти Авіаційного інституту і живуть у гуртожитках, куди й повернулися після канікул.

Тест-систем, які б могли виявити інфекцію, в місті наразі немає, але, за попередньою інформацією, всі симптоми шпиталізованих поки що більше схожі на респіраторну інфекцію. 

Як відомо, на круїзному лайнері, який заблокували біля берегів Японії через хворих на коронавірус, перебуває щонайменше 20 українців.

Відео Через підозру на коронавірус у Харкові шпиталізували 6 громадян Китаю

У Харкові шпиталізували 6 громадян Китаю. Один з них повернувся до України з Уханя, а інші контактували з хворими на коронавірус. П'ятеро з них - студенти Авіаційного інституту і живуть у гуртожитках, куди і повернулися після канікул. Читайте також: На борту заблокованого лайнера у Японії, де виявили спалах коронавірусу, є українці 

Через підозру на коронавірус у Харкові шпиталізували 6 громадян Китаю

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції