Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові шукають пояснень загадковій смерті жінки під колесами трамвая

Свідків трагедії немає, перші експертизи теж ніякого результату не дали.

День слідства не пролив світла на смерть 70-річної пенсіонерки в Харкові. Жінка загинула під колесами трамвая, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Темно, плюс у чорне вдягнена, плюс чорний фон асфальту. Рейки та все інше. Вона впала, я впевнена. Думаю, водій не винуватий. Неможливе розгледіти чорне на чорному тлі", - каже місцева жителька.

Не має відповіді на питання, як сталася трагедія, і водій трамваю. 57-річний чоловік перебуває в стані шоку. На час слідства його відсторонили від роботи.

"Незрозуміло: йшла жінка чи лежала. Огляд вагону не дав ніякої нової інформації. Нема розуміння механізму наїзду на пішохода", - розповів заступник директора транспортного комунального підприємства Григорій Єсін.

Загадковість ситуації визнають і слідчі.

"Призначені додаткові експертизи", - сказав представник поліції Олег Ніконенко.

Як уже повідомлялося, трагедія сталася пізно ввечері, коли було темно. Водій трамваю не побачив літню жінку. На цій ділянці колії ведуться дорожні роботи і шпали присипані щебнем нижче рівня дороги. Тож захисний щит на кабіні трамваю не спрацював і жінка потрапила під 20-тонну машину. Пенсіонерка померла до приїзду швидкої.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Відео Трамвай переїхав людину у Харкові

Залиште свій коментар

Вибір редакції