У Харкові СІЗО заробило на платних камерах в 24 рази менше, ніж слідчий ізолятор у Києві

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові СІЗО заробило на платних камерах в 24 рази менше, ніж слідчий ізолятор у Києві

За платні камери у Харківському СІЗО упродовж чотирьох місяців з моменту існування сервісу сплатили 26,2 тисячі гривень.

У Харківському СІЗО платні камери не користуються таким попитом, як у Києві. В результаті слідчий ізолятор Харкова отримує в кілька десятків разів менші суми, ніж столичний.  

Про це свідчать дані Міністерства юстиції України.

Так, за платні камери у Харківському СІЗО упродовж чотирьох місяців з моменту існування сервісу сплатили 26,2 тисячі гривень. За аналогічний період Київський слідчий ізолятор заробив 621,5 тис. грн. Що більше ніж у 23,6 раза.

Найменше з усіх платні камери користуються попитом у Житомирському та Вінницькому СІЗО. З початку проєкту тут вдалося заробити лише 3 тисячі гривень і 6 тисяч відповідно. 

Слід зазначити, що платні камери пропонують 19 слідчих ізоляторів України. Як повідомляло Міністерство юстиції, кошти за платні послуги спрямовують на відновлення звичайних камер СІЗО.

Нагадаємо, що у правилах роботи СІЗО й установах виконання покарань з'являться зміни у правилах перебування там. Засудженим створять нові можливості для заняття спортом, жінки зможуть носити певні прикраси, а чоловікам дозволять мати довшу зачіску.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація