Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові скинули бюст Жукова, мер Кернес розгнівався

Бюст радянського маршала вже відновили.

У Харкові у ніч проти 6 травня  на проспекті Петра Григоренка невідомі скинули бюст маршала СРСР Георгія Жукова.

Про це йдеться на сторінці "Харківська Хунта" у Facebook.

"Напередодні дня #побєдобесія невідомі активісти декомунізували бюст маршала Жукова, який, незважаючи на дію закону по очищенню публічного простору від тоталітарної символіки від 21 травня 2015 року, знаходився далеко не на останній вулиці міста", - йдеться у повідомленні, яке супроводжується фото людей у масках на тлі поваленого бюсту.

Невідомі патріоти демонтували пам'ятник червоного ката Напередодні дня #побєдобесія невідомі активісти декомунізували...

Опубліковано Харківська Хунта 5 травня 2018 р.

Втім, пам'ятник Жукову вже відновили. Про це повідомив мер Харкова Геннадій Кернес.

"Сьогодні вночі "доморощені декомунізатори" знову спробували плюнути в пам'ять про своїх дідів і прадідів, які пройшли Другу світову війну - спробували зруйнувати бюст Жукова. Але ми цю спробу на нуль вже помножили - бюст відновлено", - написав він у Facebook.

Кернес пообіцяв звернутися до керівництва місцевої поліції і вимагає взяти під цілодобову охорону усі пам'ятники, монументи та братські поховання тих, хто боровся із фашизмом.

 

Сегодня ночью «доморощенные декоммунизаторы» опять попытались плюнуть в память о своих дедах и прадедах, прошедших...

Опубліковано Геннадієм Кернесом 6 травня 2018 р.

Раніше повідомлялося, що в рамках декомунізації в Україні було перейменовано 987 міст і сіл, понад 50 тисяч вулиць, демонтовано 1320 пам’ятників Леніну та сотні інших пам’ятників, пов’язаних з тоталітарним режимом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції