У Харкові судили сирійця, який фінансував терористичну організацію "Талібан"

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові судили сирійця, який фінансував терористичну організацію "Талібан"

Фото: Associated Press

Підприємець із Харкова пересилав гроші терористам.

У Харкові суд виніс вирок підприємцю, громадянину України, уродженцю Сирійської Арабської Республіки, який надавав фінансову допомогу "Талібану. 

Про це йдеться у реєстрі судових рішень.

Судом встановлено, що сирієць та ще кілька його спільників організували незаконну систему міжнародних валютних операцій. Вони пересилали кошти представникам терористичної організації "Талібан" через посередника у Туреччині. "Талібан" отримав 3 тисячі доларів з України.

Аналогічним чином підсудний мав у грудні 2020 року переказати 7 тис. доларів спеціалісту з електронних та вибухових пристроїв "Талібана". Однак не довів справу до кінця, оскільки гроші вилучили під час обшуку.

Сирієць щиро розкаявся та визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень за вказаних обставин. Йому призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права займатися комерційною діяльністю, пов`язаною з переказом грошових коштів до інших країн строком на 2 роки. Водночас суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном у три роки.

Нагадаємо, що у Міжнародному аеропорту Бориспіль приземлився літак з Афганістану, відправлений для евакуації українських громадян та членів їхніх родин.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Талібан захопив Афганістан
Дата публікації
Перегляди
250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація