Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові сусіди повстали проти встановлення пандусу для учасниці паралімпійської збірної України

У Харкові сусіди повстали проти встановлення пандусу для учасниці паралімпійської збірної України

Вони вважають, що із пандусом їхні квартири будуть менше коштувати.

Харків'янку Ганну Пашкову - учасницю паралімпійської збірної та призерку Чемпіонату світу з фехтування - сусіди зацькували за те, що свій під'їзд вона хоче обладнати пандусом. Там - круті сходи, а жінка прикута до інвалідного візка, виїхати самотужки не може. Натомість сусіди звинуватили спортсменку навіть у тому, що нова конструкція знизить ціни на квартири у будинку. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Відео У Харкові сусіди не дають паралімпійці встановити пандус біля будинку

В Харкові розгорівся скандал через встановлення пандуса біля під'їзду будинку. Сусіди фактично зацькували Ганну Пашкову - учасницю параолімпійської збірної та призерку чемпіонату світу з фехтування. Громадська організація виділила кошти на встановлення пандуса. Але коли почалися роботи, Ганна наштовхнулася на шалений спротив сусідів. Її навіть звинуватили в тому, що встановленням пандусу - вона знизить ціни на інші квартири в будинку. Спортсменка зафільмувала агресивних сусідів на відео і виклала його у соцмережі.

У Харкові сусіди не дають паралімпійці встановити пандус біля будинку

Ганна живе на восьмому поверсі і щодня вона змушена долати справжню смугу перешкод для того, щоб вийти з під'їзду. Кошти на пандус надала громадська організація, для нестандартного будинку Ганни розробили окремий проект.

Пандус мали встановити на підпорах на клумбі під вікнами першого поверху. І саме це розізлило місцевих, особливо сусідку Олену Заславську. При ТСН вона лише обурена, що будівництво не погодили з мешканцями, але напередодні свою позицію висловлювала ось так: "Я не збираюся через те що ти один раз на день зволиш вийти, погіршувати своє становище, погіршувати, знижувати вартість своєї квартири".

Противницю будівництва підтримали кілька сусідів. Замість пандусу вони пропонують побудувати підйомник.

Але чиновники твердять - підйомник коштує в десятки разів дорожче, а для пандуса жодних дозволів не потрібно. "Немає необхідності виділення землі. Це не є не спорудою, пандус - це допоміжна конструкція", - сказав заступник голови адміністрації району Володимир Юр'єв.

Попри спротив пандус таки почали встановлювати. За кілька днів Ганна зможе вільно виходити з дому, а обурені сусіди збираються до суду.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції