Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові у лікарню, яку від ранку блокували пацієнти, все ж завезли хворих на коронавірус

У Харкові у лікарню, яку від ранку блокували пацієнти, все ж завезли хворих на коронавірус

Чорнобильцям пообіцяли лікування в інших закладах.

У Харкові постраждалі від Чорнобильської аварії від ранку гучно мітингували через те, що до їхньої лікарні вирішили привозити пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Вони розійшлися по обіді, йдеться у ТСН.16:45.

Вранці близько сотні чорнобильців буквально взяли в облогу медичний заклад. Вони заблокували дорогу і не давали проїхати сюди каретам швидкої допомоги, які везли інфікованих на коронавірус. Втрутилася поліція, між копами та чорнобильцями виникла сутичка. Двох копів із забоями забрали до лікарні.

Цей диспансер, де багато років лікували постраждалих від аварії на АЕС, під час пандемії коронавірусу визнали другим опорним пунктом для лікування інфікованих. Проте на широкий загал про це не повідомляли. І коли інфекційна лікарня переповнилась, обласна влада вирішила  везти пацієнтів сюди. І це стало для чорнобильців несподіванкою. Вони перекрили в’їзд до диспансеру та зупиняли швидкі.

Водночас частина тутешніх медиків відмовилась працювати з інфікованими на коронавірус. Чиновники кажуть: чорнобильців лікуватимуть в окремому корпусі. Але ті не згодні - бояться зараження.

Врешті таки з ними зустрівся губернатор. І пообіцяв, що постраждалих від чорнобильської аварії тимчасово, на час пандемії, перенаправлять в інші заклади. Власне, лише після цієї обіцянки люди заспокоїлись та розійшлись. У диспансер тим часом поки завезли чотирьох хворих на COVID-19, один з яких у важкому стані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції