У Харкові у метро та наземному транспорті оголосили полювання на "антимасочників": що загрожує порушникам

У Харкові у метро та наземному транспорті оголосили полювання на "антимасочників": що загрожує порушникам

Associated Press

Рейди щодо дотримання маскового режима будуть проводити регулярно.

У Харкові оголосили боротьбу з тими, хто не носить маски у міському транспорті. Порушників ловитимуть і каратимуть.

Про це повідомляють на сайті Харківської міської ради.

У мерії оголосили про регулярні рейди, під час яких перевірятимуть пасажирів метро і наземного транспорта на носіння масок.

Рейди, в яких беруть участь представники Нацполіції, міськради та Держпродспоживслужби обіцяють проводити систематично, особливо у години пік. Сьогодні, 28 липня, порушників фіксують і штрафують на станції метро "Проспект Гагаріна".

"Працюватимуть кожен день в години пік, щоб зупиняти недобросовісних пасажирів, які поводяться некоректно по відношенню до інших і, на жаль, забули, що ми пережили кілька місяців тому. Все залежить від того, наскільки ми дисципліновані і як дотримуємося правил", - зазначив  заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрій Руденко.

В  міському Управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства зазначають, що ще три тижні тому не було такого масового порушення карантинних вимог.

"Якщо минулого тижня було 60 випадків захворювання на коронавірус, на цьому – 90. На жаль, мешканці та гості міста почали нехтувати засобами індивідуального захисту. В міському транспорті багато людей, які не використовують маски, тому захворюваність зростає. Коли ми були у "помаранчевій" зоні, люди були налаштовані більш відповідально», - зазначила керівниця управління Ірина Зубкова.

За порушення маскового режиму штраф для громадян становить 170 грн, а за невиконання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання - від 425 грн та вище.

Нагадаємо, що експерти США змінили рекомендації щодо носіння масок для COVID-вакцинованих.

Наступна публікація