Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Миколу Руднєва планували перепоховати цієї зими, але замість цього робітники знайшли лише сміття.

У Харкові під час розкопуванні місця, де нібито був похований більшовик Микола Руднєв, нічого не знайшли, крім сміття.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

“Могила Руднєва виявилася черговим комуністичним фейком. Під час шурфування місця, де нібито спочивав Руднєв, крім сміття під могильною плитою нічого не знайшли. Тепер буде складено відповідний акт, на підставі якого Мінкульт має змінити статус цього «поховання». Плита на цьому місці не залишиться однозначно. Що з нею робити — поки що питання, яке, впевнений, буде вирішене найближчим часом", – написав Сидоренко.

За повідомленням місцевих ЗМІ, з площі Героїв Небесної сотні повинні були прибрати рештки більшовика Миколи Руднєва і перепоховати їх на одному з міських кладовищ. Таке рішення ухваленео 30 листопада, на засіданні Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища.

Нагадаємо, на Могилі Невідомого солдата у Варшаві встановлені нові пам'ятні таблички, присвячені воїнам, які «захищали місцеву польську громаду від українських націоналістів з ОУН і УПА». Ініціатором змін, як пише видання TVN24 з посиланням на держсекретаря Міністерства національної оборони Міхала Дворчика, виступив міністр оборони Польщі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції