Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові виборці демонстративно розірвали бюлетені

Жінка розірвала бюлетень, бо, за її словами, зробити це їй порадив член комісії.

У Харкові троє виборців порвали біля урн виборчі бюлетені.

Про це повідомили у місцевій поліції. За інформацією правоохоронців, інциденти зафіксовано у Київському та Індустріальному районах міста.

Зокрема, до Київського відділу звернулася голова комісії та повідомила, що на одній із виборчій дільниць 59-річний чоловік порвав бюлетень та викинув його біля урни. Зауважується, що порушник був напідпитку.

Два аналогічних факти зафіксовали правоохоронці Індустріального району. Там дві жінки на різних дільницях також порвали свої бюлетені.

За інформацією громадянської мережі "Опора", одна із жінок пошкодила бюлетень, оскільки не хотіла ні за кого голосувати і неправильно зрозуміла члена ДВК, який сказав їй вчинити подібним чином. Проте член комісії, своєю чергою зазначив, що мав на увазі не знищення, а зіпсування документа, наприклад, шляхом проставляння двох "галочок". Наразі поліція проводить перевірку обох фактів.

Нагадаємо, о 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб.

Як відомо, українці Австралії першими в світі розпочали голосування на парламентських виборах. Станом на 9 ранку там проголосували вже 40 виборців. А у Києві всі дільничні виборчі комісії працюють в штатному режимі.  На одній зі столичних виборчих дільниць проголосував уже президент України Володимир Зеленський зі своєю дружиною Оленою. Своє волевиявлення висловив і експрезидент України Петро Порошенко. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції