У Харкові відкрилася академія НАТО

Організатори планують таким чином донести до населення східних областей об'єктивну інформацію про Північноатлантичний альянс.

Сьогодні, 14 квітня, вперше в Харкові відкривається Весняна академія НАТО. Дводенний захід проведе Інформаційний центр євроатлантичної співпраці, який відкрили на базі Харківського економіко-правового університету.

У центрі використовуватимуть інноваційні шляхи надання інформації про НАТО, заявив керівник проектів Харківської обласної молодіжної громадської організації "Освічена ініціатива" Роман Атрощенко.

"Головна проблема не в тому, що інформації немає, — вона є. Лише люди не хочуть її сприймати... Це можуть бути стереотипи, міфи щодо НАТО. І все це треба подолати. Як подолати - це наше завдання на наступні декілька років", - каже Атрощенко.

В інформаційному центрі євроатлантичної співпраці у Харкові висловлюють готовність до діалогу з усіма охочими та запрошують до дискусії і тих, хто налаштований проти НАТО. За словами Атрощенка, досвід доводить, якщо учасники обговорення не зриваються на лайку та образи, то немає такого запитання щодо альянсу, на яке не можна було б відповісти.

Дводенна Весняна академія в Харкові називається "Відносини Україна-НАТО: сучасна співпраця та можливе членство". Плануються виступи представників країн-членів альянсу, а також Росії та Грузії. Від України до участі в обговореннях запрошені науковці, аспіранти та студенти не лише Харківщини, але й Полтавської, Черкаської, Сумської та Луганської областей.

Нагадаємо, 1 квітня членами НАТО стали дві нові країни – Албанія та Хорватія.

Читайте також:

Посол Німеччини: Україна - кандидат на вступ до НАТО

Литвин проти вступу України до НАТО

Росія збирається "жорстко" поговорити з НАТО

Генсек НАТО впав зі сходів та вивихнув плече

Яценюк: Україна не готова до вступу в НАТО

Албанія та Хорватія увійшли до НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: