Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові випадковий перехожий виніс із охопленої вогнем хати немовля

Попри героїчний учинок рятівника, дитину врятувати не вдалося.

У Харкові перехожий витяг немовля з охопленого полум'ям будинку. Незнайомця покликали на допомогу двоє переляканих хлопчиків віком 2 і 3 роки, які пояснили, що хаті лишилася їхня 8-місячна сестричка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кадри порятунку зафіксувала камера спостереження сусідів. "Буває таке: спочатку робиш, а потім думаєш", - коментує свій учинок 40-річний Дмитро Микитченко. Він зізнався, що не відчував страху, а думав лише про пошук у диму дитини. "На ліжку лежала. Я її просто схопив – і на вихід", - розповів рятівник. Маленька Поліна була обпечена, але дихала. Швидка з місця подій забрала її разом із дорослішими дітьми, однак урятувати немовля не змогли, бо в неї було 50% опіків шкіри – дитинка померла в лікарні. Їхня мати з'явилася, коли вогонь уже загасили. Жінка переконувала, що відійшла ненадовго. "Вона в своїх поясненням зазначає, що вона пішла у справах", - розповів представник поліції Костянтин Шеремет. Однак власниця будинку, камера якої зафіксувала пожежу, наполягає на тому, що жінки не було вдома кілька годин. "Пішла об 11:30, а прийшла майже о 13:30", - каже сусідка Діана Авдєєва.

ВідеоУ Харкові випадковий перехожий врятував немовля із палаючого будинку

Старші діти, котрі й кликали дорослих на допомогу, наковталися їдкого диму, але житимуть. "Діти у свідомості, поводяться адекватно", - розповів завідувач відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Сергій Бевз. Понад добу діти провели в лікарні самі, лише потім до них навідався батько. Сусіди не вважають родину неблагонадійною, однак і не розуміють, чому маленьких дітей залишили на самоті. Тим часом пожежники припускають, що причиною трагедії стали дитячі пустощі з сірниками.

Поліція не має претензій до 32-річного батька малечі, бо він під час пожежі працював на заводі. Натомість дії 29-річної мами-домогосподарки правоохоронці розцінили, як злісне невиконання батьківських обов'язків. Але затримувати чи забирати дітей у жінки не будуть, бо ж родина ніколи не потрапляла в поле зору правоохоронців.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції