Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові виявили "аномальні" квартири із сотнями прописаних мешканців

Поліція проводить перевірку.

У Харкові за тиждень до виборів президента України, які заплановані на 31 березня, виявили "перенаселені" квартири, в яких прописані сотні людей.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області.

"22 березня до поліції надійшло повідомлення від жителя Харкова. Він розповів, що в квартирі на вулиці Луї Пастера та Шариковій зареєстровано багато людей", - йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці внесли інформацію до Журналу єдиного обліку і перевіряють інформацію.

Своєю чергою у харківському осередку ВО "Батьківщина" уточнили, що їхні представники під час проведення перевірки списків виборців виявили "аномальні" квартири, в яких прописано по кількасот виборців.

"У списках виборців у виборчому окрузі №172, на виборчий дільниці 631572 (гімназія 163) "Батьківщина" виявила більше 200 осіб, зареєстрованих за адресою: м.Харків, вул. Луї Пастера 320, кв. 90", - йдеться у повідомленні.

За словами першого заступника голови Харківської обласної "Батьківщини" Андрія Шевчука, нині готується скарга до Центральної виборчої комісії, а також триває перевірка списків виборців на всіх дільницях області.

На Харківщині "Батьківщина" виявила у списках виборців "аномальні" квартири У квартирах кілька сотень зареєстрованих....

Опубликовано Харківська обласна "Батьківщина" Пятница, 22 марта 2019 г.

Нагадаємо, на Одещині викрили мережу з підкупу членів виборчкомів. Ділків затримали на розподілі 1 млн 300 тис. гривень для членів комісій.

Ще одну мережу викрили у місті Дубно Рівненської області та затримали учасника мережі підкупу виборців на користь одного з кандидатів в президенти. У спортивній сумці агітатора були 2,5 млн грн. Ім’я кандидата поки невідоме. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції